Specjalnie dla Ciebie starannie dobieramy partnerów aby optymalizować i automatyzować Twoją pracę

Intergacja z TWOJĄ WWW

Obejmuje stworzenie indywidualnej STREFY PACJENTA WBUDOWANEJ graficznie w Twoją obecną stronę www jak również emisję linków za pomocą których pacjent z dowolnego miejsca w twoim serwisie www będzie mógł umówić się na wybraną usługę do wybranego lekarza czy też wybranej lokalizacji i specjalizacji.

Portal Znany Lekarz

obejmuje bezobsługową obustronną komunikację w zakresie:
a) rejestracji, odwoływania i zmiany terminu umówionych przez ZL wizyt (komunikacja ZL=>>eR)

b) aktualizacji dostępnych terminów na profilu (komunikacja eR=>>ZL)

Centrala Telefoniczna i serwery telekomunikacyjne - DATERA

Integracja z serwerami telekomunikacyjnymi DATERA umożliwia dwustronną wymianę informacji o połączeniach przychodzących i wychodzących jak również szybki i prosty dostęp do zachowanych nagrań, raportów i statystyk.
Dzięki tej integracji każde przychodzące do kliniki połączenie telefoniczne zostanie zarejestrowane i przypisane do określonego pacjenta a wykonanie połączenia wychodzącego a sprowadza się do kliknięcia w ikonkę telefonu przy jego nazwisku.

Narzędzia analityki internetowej – Google Analytics

Obejmuje bezobsługową komunizację pomiędzy Strefą Pacjenta a największym na świecie narzędziem analitycznym rejestrującym zdarzenia na Twojej stronie www jakim jest Google Analytics w zakresie obsługi zdarzeń w Panelu Pacjenta oraz wyemitowanych linków.

Płatności internetowe DotPay i eCARD

obejmuje bezobsługową obustronną komunikację w zakresie płatności internetowych za wizyty umawiane za pomocą Panelu Pacjenta oraz pakiety w tym miejscu sprzedawane

Centrale telefoniczne SLICAN

– obejmuje bezobsługową obustronną komunikację w zakresie:

a) przyjmowaniu komunikatów o przychodzących połączeniach na telefon kliniki
b) wywoływanie połączeń

Automatyzacja działań marketingowych
eZLA - eZWOLNIENIE lekarskie
Poczta Polska

Integracja jednostronna dzięki której wpisując kod pocztowy nowo dodawanego pacjenta system podpowie Ci miasto, województwo, oraz możliwe ulice zamieniając rejestrowanie nowych pacjentów w czystą przyjemność.

Facebook