+48 501 149 972

Dla większości pacjentów, kwestia bezpieczeństwa danych jest niezwykle ważne. Możesz ich zapewnić, że wszystkie informacje, które podają pracowników recepcji, zapisywane są zgodnie z kryteriami bezpieczeńsdtwa ustalanego przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (Giodo). Żadne dane również nie zginą – kilka razy na dobę tworzone są bowiem kopie zapasowe.

czytaj również:

W skład zestawu wchodzą:
  • noweczesne oprogrmowanie
  • dwa niezależne Centra Danych
  • kwalifikowany podpis elektr.
  • ochrona danych osobowych

Umów się na TelePrezentację,

rozmowę handlową lub TeleSzkolenie

Umów online

Samodzielnie sprawdź

wszytkie możliwości systemu

Wypróbuj za darmo

Przeczytaj również

Wybrane korzyści

Rejestracja klasyczna w 20 sek.

Klasyczna, czyli telefoniczna - na dowolny termin do dowolnego lekarza, bez względu na wielkość placówki i ilość pracujących lekarzy. Możliwa również za pomocą aplikacji na telefon komórkowy. W sklepie, samochodzie czy stacji benzynowej, wszędzie tam, gdzie jesteś. Czy Twój klasyczny papierowy kalendarz to potrafii?

Automatyczny eWUŚ czyli...

... aWUŚ - dzięki niemu zapomnisz o ciągłym logowaniu się do NFZ-owskiego systemu eWUŚ, ściąganiu i zapisywaniu plików tzw. eWUS-iów, gdyż aWUŚ zrobi to za Ciebie. Przychodzisz do pracy, włączasz komputer, spoglądasz na kalendarz... i wszystko już jest jasne. Znasz status każdego pacjenta, dzięki czemu oszczędzasz czas.

eRejestracja On-Line

Dziś to w zasadzie już marketingowy standard dla placówek prywatnych i ustawowy obowiązek dla tych, którzy mają podpisane kontrakty z NFZ-tem. Taka funkcjonalaność na pewno jest doceniana przez zagonione recepcjonistki. A czy Ty swoim pacjentom umożliwiasz umówienie się na wizytę późnym wieczorem lub wczesnym porankiem...?

Baza Leków i eRecepty

Wbudowana w system bezpłatna baza leków i automatycznie uzupełniające się danymi pacjentami recepty to zauważalna oszczędność czasu lekarzy i pacjentów. Wszystkie dane zapisane są w jednym miejscu, a nie w kilku dokumentach, które trzeba przepisywać i wertować.

Wygodne Szablony EDM

Po za każdym razem wypisywać te same dokumenty, skoro system może zrobić to za nas?
Szablon wywiadu medycznego to opcja, którą doceni każdy lekarz! Zamiast uzupełniania kart danymi pacjenta, można skupić się na leczeniu.

Przejrzysty kalendarz

... a w zasadzie 4 jego odmiany. Kalendarz stanowiskowy - dla wszystkich pracowników na dany dzień, 30-dniowy dla każdego z lekarzy, tygodniowy oraz jednodniowy - zawierający najwięcej informacji. Wszystko to gwarantuje WYGODNĄ rejestrację pacjentów.

Rozliczanie Lekarzy

Jeśli nie wiesz jak sprawnie rozliczać lekarzy za zrealizowane usługi czy wykonane zabiegi – nie martw się. Jeśli jesteś lekarzem i chcesz wiedzieć, ile zarobiłeś danego dnia - system udostępni Ci dokładne informacje.

Digitalizacja papierowej dokumentacji medycznej

Martwisz się o przeniesienie dotychczasowych, papierowych dokumentów? Zobacz jakie to proste!

Statystyki i Analizy

Prowadzenie gabinetu to spore wyzwanie jeśli chodzi o kontakt ze wszelkiego rodzaju dokumentami. Każdy właściciel chce mieć kontrolę nad tym, jak placówka funkcjonuje. eRecepcja sprawia, że wszystko jest przejrzyste i proste w obsłudze.

Live Chat Software